Skip Ribbon Commands
Skip to main content

2019 Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası

Orman Genel Müdürlüğünün de katıldığı 2019 Spor Toto Kamu Futbol Turnuvasına Ankara İlinden 84 Kurum katılmıştır.  Çekilen kuralar sonucunda Orman Genel Müdürlüğü seri başı olarak 7. Grupta Mücadele edecektir.

2019 Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası açılış töreni Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun başlama vuruşu ile gerçekleşti.

19 Mayıs Dış Sahalarda gerçekleşen açılışın töreninde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu " Her yıl düzenlenen turnuvanın amacının kamuda dostluğun pekiştirilmesi, centilmence müsabakalar yapılmasını diliyorum. Ankara'ya, kamu ve kuruluşlarına, sporcularımıza ve gençlerimize hayırlı olsun. Sadece futbol değil, birçok alanda bu etkinlikleri artıracağız" ifadelerini kullandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KasapoğluSpor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile açılış müsabakasının başlama vuruşunu yaptı.

Orman Genel Müdürlüğü 12.03.2019 tarihinde SGK İl Müdürlüğü ile yaptığı ilk karşılaşmayı 2-0 kazanmıştır. Orman Genel Müdürlüğü 2. Maçını 21.03.2019 Perşembe günü saat 12:30’da Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ile yapacaktır.

14.03.2019

Paylaş: