Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Kardeş Takım Elazığ İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımı ile Dostluk Gecesi Düzenlendi

Elazığ merkezli meydana gelen depremin ardından Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Elazığ’daki spor müsabakalarının Ankara ilinde gerçekleştirilmesine karar verilmişti.

 

Sayın Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli de Elazığ İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımının “Kardeş Takım” ilan edildiğini ve antrenmanlarını OGM Orman Spor Antrenman Salonu’nda yapabileceklerini açıklamıştı. Elazığ’da depremi yaşayan sporcularımızın kendilerini evlerinde gibi hissedebilmeleri için antrenman salonu, servis ve benzeri tüm imkanlar seferber edildi.

 

20 Ocak 2020 tarihinde ise Elazığ İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımı için dostluk yemeği düzenlendi. Düzenlenen geceye Sayın Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genel Müdürümüz Bekir Karacabey, OGM Orman Spor Kulüp Başkanı Şahin Aybal ile, Türkiye Basketbol Federasyonu Ceo’su Ömer Onan, Elazığ İl Özel İdaresi Spor Kulübü yöneticileri ve oyuncuları katıldı.

 

Sayın Pakdemirli Elazığ merkezli olarak gerçekleşen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve yaralılara acil şifalar dileyerek "Sizleri tanımaktan mutluluk duyduk ve burada kendi evinizdeymişsiniz gibi hissetmenizi istiyoruz. OGM Orman Spor Tesisi ve diğer her türlü imkandan faydalanabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz" dedi. Sayın Kasapoğlu ise kardeş takım konusunda verdikleri destekten ötürü Sayın Bakanımıza teşekkürlerini iletti.​

21.02.2020

Paylaş: