Skip Ribbon Commands
Skip to main content

2018 Yılı Değerlendirildi

 

​Bölge Müdürlüğümüz 2018 yılı değerlendirme toplantısı Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Salih Tozan Kültür Merkezi Toplantı salonunda gerçekleşti.

Bölge Müdürü Metin Kırcı Başkanlığında gerçekleşen toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ile İşletme Şefleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan toplantı Bölge Müdür Yardımcılarının konuşmaları ile devam etti. 

Bölge Müdür Yardımcılarının konuşmalarının akabinde Bölge Müdürü Metin Kırcı konuşmasında; “Çok kıymetli mesai arkadaşlarım 2018 yılının değerlendirileceği ve 2019 yılı hedeflerinin görüşüleceği toplantımıza hoş geldiniz. Sizleri en kalbi duygularımla, şükranla minnetle saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Rabbim 2018 yılındaki güzel çalışmalarımızı 2019 yılında da sürdürmeyi hepimize nasip etsin. Daha başarılı bir yıl hedefiyle İnşallah toplantımız hayırlara vesile olur. Hoş geldiniz sefa getirdiniz. Bölge Müdür Yardımcılarımızın da ifade ettiği gibi 2018 yılı çok başarılı geçti. Bu çalışmalarda İşçilerimizden Memurlarımıza, Orman Muhafaza Memurlarımızdan İşletme Şeflerimize, Saymanlarımızdan Muhasebe Servisine, İşletme Müdür Yardımcılarımızdan İşletme Müdürlerimize, Bölge Müdürlüğümüzde hizmetlerimizin denetimi ve kontrolü yapan Şube Müdürlerimiz ile Bölge Müdür Yardımcılarımız başta olmak üzere başarılı bir sezon geçirdik. Bütün emeği geçen tüm çalışanlarımız olan 1160 personelimize ayırt etmeden ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Görev yerlerinize döndüğünüzde bu selamımızı teşekkürümüzü mesai arkadaşlarımıza iletmenizi sizlerden istirham ediyorum. İşinizi, ailenizi, iş arkadaşlarınızı, memleketinizi sevin. Halka hizmet Hakka hizmet etmektir." diyerek konuşmalarını tamamladı.

Bölge Müdürlüğümüzün faaliyetlerini kapsayan sunular üzerinde görüşülerek devam eden toplantının sonunda; Bölge Müdürlüğünün 2018 yılı en başarılı Şube Müdürü, İşletme Müdürü ve İşletme Müdür Yardımcıları ile İşletme Müdürlüklerinin 2018 yılı en başarılı İşletme Şefleri seçilerek başarı belgeleri verildi.

09.01.2019

Paylaş: