Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Şanlıurfa OBM'de 2018 Yılı Genel Değerlendirme 2019 Yılı Hedefler Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü 2018 yılı içinde programa alınarak tamamlanan  ormancılık faaliyetleri ve gerçekleşmelerinin yıl sonu  değerlendirme toplantısı Bölge Müdürlüğünün 15 Temmuz konferans  salonunda yapıldı.
Toplantıya Bölge Müdürümüz Ahmet ÜNVER başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları; Mehmet TAŞAN, Cesim KARADAĞ, Şube Müdürleri ve bağlı Orman İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürleri ve Baş Mühendislerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bölge Müdürümüz Ahmet ÜNVER , başkanlığında başlayan toplantıda ; 2019 yılının tüm Ülkemiz ve Orman Teşkilatımız için hayırlı ve başarılı bir yıl olmasını diledi. Ekibine 2018 yılındaki çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek, 2019 yılında da aynı şevk ve tempoyla çalışmalarını istedi. Program hedeflerinin gerçekleştirilmesi konusunda tüm İşletme Müdürlerinin sorumluluk içinde bulunduğunu, İşletme Şeflerine uygulamalar noktasında yön verilerek verimli bir çalışma temposu ve ekip ruhu ile 2019 yılı hedeflerine de ulaşılacağını söyledi.Orman Bölge Müdürümüz Ahmet ÜNVER,  Bölge Müdürlüğümüzde 2018 yılı tüm birimlerimizce yürütülen ormancılık faaliyetleri açısından belirlenen hedeflerin ulaşıldığı bir yıl olmuştur. Kadastro çalışmalarımızdan üretim çalışmalarına, yol yapım çalışmalarımızdan orköy çalışmalarımıza, ağaçlandırma çalışmalarımızdan yangınlarla mücadele çalışmalarımıza kadar belirlediğimiz hedefler çerçevesinde 2018 yılında faaliyetlerimizi gerçekleştirdik.  Emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Toplantıda Şube Müdürleri ve İşletme Müdürleri sunum eşliğinde çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

09.01.2019

Paylaş: