Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Genel Müdürlüğümüz Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey başkanlığında “2018 yılı faaliyetlerinin gerçekleşmeleri ve 2019 yılı programlarının” değerlendirildiği koordinasyon toplantısı yapıldı.

11 Şubat 2019 tarihinde Orman Genel Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan, Merkezde Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının hazır bulunduğu toplantıya,  taşrada Bölge Müdürleri, Araştırma Müdürleri, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürleri video konferans ile katıldılar.
İstanbul Orman Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda, Bölge Müdürümüz Recep Ateş başkanlığında, Marmara Ormancılık Araştırma Müdürü Mehmet Özdemir, Bölge Müdür Yardımcımız Şaban Bekiryazıcı, Bölge Müdür Yardımcımız İlyas Özdemir, Bölge Müdür Yardımcısı Yasin Yaprak Şube Müdürleri, İşletme Müdürlerimiz ve Fidanlık Müdürlerimiz koordinasyon toplantısına katıldılar.
Genel Müdürümüz Bekir Karacabey; “2018 yılında çok başarılı çalışmalar yaptık, Bölge Müdürlerimizden yangın gözetleyen kule bekçilerimize kadar görevinin hakkını veren, emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
2019 yılı programlarımızın gerçekleşmesi ve hedeflerimize erişebilmemiz için gerek merkezde, gerek taşrada görev yapan arkadaşlarımız üstün gayretle çalışmalarını temenni ediyorum” dedi.
2019 yılının Orman Genel Müdürlüğümüzün 180. Kuruluş yılı olması sebebiyle yapılması planlanan etkinliklerine de yer verilen  toplantıda,  Bölge Müdürlüklerinin  sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

11.02.2019

Paylaş: