Skip Ribbon Commands
Skip to main content

OGM 180. Yıl Resim ve Slogan Yarışması Ödül Sahipleri Ödüllerini Aldılar

Orman Genel Müdürlüğümüzün 180. Kuruluş Yılı Etkinlikleri kapsamında Denizli Orman Bölge Müdürlüğümüzce Denizli ve Uşak illerimizde düzenlenen Okullar Arası Slogan ve Resim Yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldılar.

Denizli’deki törene Denizli Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Bölge Müdür Yardımcıları Erol Pehlivan ve Ahmet Demirci ile yarışmada dereceye giren öğrenciler, danışman öğretmenleri ve velileri katıldı.
Uşak’taki törene Uşak Orman İşletme Müdürü Ayhan Yalçın, İşletme Müdür Yardımcısı Cihan Türkmen ile yarışmada dereceye giren öğrenciler, danışman öğretmenleri ve velileri katıldı.
Yarışmada her bir kategoride birinci olan resim ve sloganlar Ankara’da  Orman Genel Müdürlüğü’müzde düzenlenecek olan Türkiye Geneli Resim ve Slogan yarışmasına girmeye hak kazandılar.
Denizli Orman Bölge Müdürlüğü olarak OGM 180. Yıl Resim ve Slogan Yarışmasına katılan tüm öğrencilerimize ve katılım için onları teşvik eden öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

17.05.2019

Paylaş: