Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Bakanlığımızda Devir Teslim Merasimi


​66. Hükümet Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, makamda düzenlenen devir teslim merasiminde, görevini Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli' ye devretti.
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli, Türkiye'de yeni bir sistemin başladığına dikkati çekerek, verdikleri oylar nedeniyle millete, kendisine bu görevi layık görmesi nedeniyle de Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan' a teşekkürlerini sundu. 
Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu'na birikimlerini ve tecrübelerini aktarmasından dolayı teşekkür eden Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli, "Sayın Bakanım burayı bırakmak yok, elinizi, gözünüzü bizim üzerimizden eksik etmeyeceksiniz, sizin tecrübelerinizden faydalanacağız. Sizden öğreneceğimiz çok şey var, size soracağımız çok şey olacak." dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu da tarım ve ormancılığın Türkiye ekonomisindeki en önemli sektör olduğunu söyledi. Tarım olmadan gıdanın olmayacağını dile getiren Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yakın bir gelecekte Türkiye' deki en önemli sektörlerin başında gıda üretimi ve güvenliğinin geleceğini ifade etti. 

12.07.2018

Paylaş: