Skip Ribbon Commands
Skip to main content

OGM 180. Yıl Çeyrek Final Maçları Tamamlandı

 

Orman Genel Müdürlüğümüzün “180. Kuruluş Yılı” etkinlikleri kapsamında düzenlenen Futbol Turnuvasında çeyrek final heyecanı yaşandı.

Çeyrek Final maçlarını; Genel Müdür Yardımcılarımız Şahin Aybal, Hayati Özgür, Mustafa Özkaya ve Mehmet Çelik, Daire Başkanlarımız, Bölge Müdürlerimiz, Orman Mühendisleri Odası Başkanı Hasan Türkyılmaz, TOÇ BİR-SEN Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve Genel Sekreteri Sabri Kızılkaya, ÖZ ORMAN-İŞ Genel Başkanı Settar Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda seyirci izledi.

Etkinliğimize katılan TRT Spor Teknik Analiz programının yorumcusu FİFA kokartlı eski Hakem Bünyamin Gezer Orman Genel Müdürlüğü 180.yılı futbol turnuvasına katılan tüm takımlara başarılar dileyerek, Tarım ve Orman Bakanlığına ve Orman Genel Müdürlüğüne böyle etkinlikler düzenlediği için teşekkür etti.

 

Seyircilerin yoğun ilgi gösterdiği ve çekişmeli geçen maçlarda takımların gösterdiği performans ve atılan şık goller turnuvaya damga vurdu. Yarı finale; Ehrami Gücü (Kütahya), Akyazı Hendek (Sakarya), Mudurnu Abant (Bolu) ve Menteşeoğulları (Muğla) kaldı.

08.04.2019

Paylaş: