Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Sözlü ve Uygulamalı Sınav Maratonu Başladı

Genel Müdürlüğümüz tarafından sözleşmeli personel olarak alımı yapılacak olan orman mühendisi ve orman muhafaza memurları için sözlü ve uygulamalı sınav maratonu başladı.

Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey orman mühendisleri için Ankara Behiçbey Orman Fidanlığında gerçekleştirilen sınav merkezini ilk günden ziyaret ederek, adayların heyecanına ortak oldu. Bekir Karacabey yaptığı konuşmada “Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’ nin destekleri ile kurumumuzun uzun süredir ihtiyaç duyduğu personel alımı ile ilgili son aşamaya gelmiş bulunuyoruz. Öncelikle bilmenizi isterim ki, 180 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Orman Genel Müdürlüğü ailesi olarak sizlerle çalışacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ülkemiz ormanlarının her bir köşesinde görev aşkı ile çalışarak, ülkemiz ormancılığına ve ekonomisine çok ciddi katkılar sağlayacağınıza inancım tamdır. Gönlümüz arzu eder ki, tüm meslektaşlarımız ile birlikte çalışalım ancak ülkemizin kamuda olduğu kadar özel sektörde de meslektaşlarımıza ihtiyacı olduğunu unutmayalım. Şimdiden hepinize başarılar diliyor, sonuçların ise şimdiden ülkemize ve kurumumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Adaylar ile yaptığı sohbetin ardından sınav merkezinde incelemelerde bulunan Bekir Karacabey, adaylara ve komisyonlara başarılar dileyerek alandan ayrıldı.
 

22.10.2019

Paylaş: