Skip Ribbon Commands
Skip to main content

"Odak Grup Toplantıları Sonuç ve Değerlendirme Toplantısı" Antalya’da Gerçekleştirildi.

 

​Genel Müdürlüğümüzün iletişim stratejilerini belirlemek amacıyla 25 birimimizle gerçekleştirilen "Odak Grup Toplantıları Sonuç ve Değerlendirme Toplantısı" Genel Müdürümüz Bekir Karacabey'in katılımları ile Antalya'da gerçekleştirildi.

Genel Müdürümüz Karacabey; "180 yıllık bilgi birikimi ve deneyimine sahip bir teşkilatız. Teşkilatımızın sahip olduğu bu bilgi, birikim ve tecrübenin doğru algılanmasını sağlamak için ise hepimize büyük bir sorumluluk düşüyor. O sebeple öncelikle yapmış olduğumuz ormancılık faaliyetlerini 2020 yılından itibaren yoğun, kuşatıcı, kapsayıcı ve etkileyici bir iletişim kampanyası yürütmeye karar vermiş bulunuyoruz.

Bu işe de öncelikle çalışma arkadaşlarımızın fikirlerini alarak başladık. Bu maksatla Genel Müdürlüğümüze bağlı bir çok birimimizde alanında uzmanlar tarafından odak grup toplantıları gerçekleştirilmiş olup, buradan çıkan sonuç raporlarına göre daha etkin iletişim faaliyetleri yürüteceğiz. Bu program vesilesiyle de 2020 yılından itibaren yürütülecek olan yoğun, kuşatıcı, kapsayıcı ve etkileyici bir iletişim kampanyası için bugüne kadar sürece katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Aile fotoğrafının çektirilmesinin ardından program sona erdi.

06.02.2020

Paylaş: