Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel Veda Etti..

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü görevinde iken ataması Orman Genel Müdürlüğü emrinde Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi olarak gerçekleşen Ahmet Sırrı Beşel Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü personeli ile vedalaştı.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü sosyal tesislerinde gerçekleşen veda törenine Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, İşletme Şefleri, Teknik ve İdari persone katıldı.

Ahmet Sırrı Beşel yaptığı veda konuşmasında “ dört yılı aşkındır Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde görev yaptığını ve hedefinin hep birlikte zirveyi yakalamak olduğunu, bu süre zarfında personelin çalışma koşullarını iyileştirmek, yaşanılabilir bir çevre oluşturmak için gayret sarf ettiğini belitti. Düşüncelerimiz ve çalışmalarımız her zaman insan odaklı oldu, Benim için “işkolik” diyorlar, Bu isimle anılmak benim için gurur verici, İşini yapmak vatanseverliktir, Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır, Bu düsturumuz hiç değişmeyecek, En kalbi duygularla sizleri selamlıyor, hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

11.07.2018

Paylaş: