Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Kooperatif ve Personelimize Destek..

 

​Bölge Müdürümüz Sn. Zekeriya Beyazlı ve İşletme Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan ile birlikte devam eden üretim çalışmalarını yerinde görmek amacıyla Bartın Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Hasankadı Orman İşletme Şefliğine iş ziyaretinde bulundu.

Üretim çalışmalarını yerinde inceleyen Sn. Beyazlı’ ya Bartın İşletme Müdürü Selahattin Yanık, Hasankadı İşletme Şefi, Danışman Mühendisler ve Orman Muhafaza Memurları eşlik etti.

İşletme Müdüründen yapılan üretim çalışmaları hakkında bilgiler alındıktan sonra orman emvali üretiminde iş güvenliği önlemlerinin önemi vurgulandı. Üretim işinde çalışan kooperatif çalışanlarının ve personelin karşılaştıkları sorunlar dinlendi ve çözüm önerileri görüşüldü. Bölge Müdürümüz Sn. Beyazlı, empati kurmanın öneminden bahisle çalışma koşullarını ve karşılaşılan sorunları yerinde görmek için buraya geldiklerini belirtti. Hava şartlarının çok uygun olduğu bu dönemde üretimin hızlandırılması hususunda tüm tedbirlerin alınmasını gerektiğini ifade ederek standardizasyon kuralları ve talimatları çerçevesinde üretim yapılmasına özellikle dikkat çekti.

12.10.2018

Paylaş: