Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Afyon Dönüşü Toplantımız…

30 Ekim-3 Kasım 2018 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da Genel Müdürümüz Bekir Karacabey Başkanlığında yapılan 2019-2021 dönemi Döner Sermaye Bütçe Toplantısı ile diğer toplantılarda alınan kararlar ve verilen talimatlar bölge müdürlüğümüz birim amirlerine iletilerek uygulama süreçleri konusunda istişareler yapıldı.

Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı başkanlığında gerçekleşen değerlendirme toplantısına; Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Aksan, Cevdet Çiçek ve Orhan Şahin, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ile Fidanlık Müdürü katıldı.

Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı konuşmasında; “Bölge Müdürlüğü olarak yapılan çalışmalarımız hem Genel Müdürlüğümüzce hem diğer Bölge Müdürlüklerimizce başarılı bulundu. Tüm emeği geçen başta; Bölge Müdür Yardımcılarımıza, Şube Müdürlerimize, İşletme Müdürlerimize, İşletme Şeflerimize, Memurlarımıza, İşçilerimize ve bütün çalışanlarımıza sizlerin huzurunda şükranlarımı iletiyor, teşekkür ediyorum. 2019 yılında da bir önceki yıldan daha başarılı çalışmalar gerçekleştireceğimize inancım tamdır.” dedi.

Bölge Müdürü Zekeriya​ Beyazlı tarafından Bütçe Toplantısında değinilen konular hakkında bilgiler aktarıldı. 2019 yılında uygulamaya konulacak olan talimat ve projeler Şube Müdürlükleri bazında detaylı olarak irdelenmesinin ardından toplantı sona erdi.

09.11.2018

Paylaş: