Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ormanlarımızın Önümüzdeki 20 Yılı Planlanıyor…

2019 yılında yenilenecek olan 71 adet Orman İşletme Şefliklerine ait Amenajman Planı Yenileme Çalışmaları kapsamında, arazi çalışmalarına başlamadan önce 16.05.2019 Perşembe günü Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda toplantı yapıldı.

Toplantıya Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkan Yardımcısı Ali Özel, Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Takip ve Kontrol Şube Müdürü Tamer Ertürk,  Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Aksan, Cevdet Çiçek, Orhan Şahin, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Handan Sertel, Odun Dışı Ürünler ve Hizmetler Şube Müdürü Hasan Yıldız, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Hüseyin Albayrak, Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisleri, Orman Amenajman Başmühendisleri ve amenajman planları yenilecek 9 İşletme Müdürü katıldı.

Toplantıda Devamlı Ormanların planlanmasının değerlendirilmesi yapıldı. Ayrıca arazi çalışmaları başlamadan önce Amenajman Rehberlik ve Denetim Başmühendisleri, Orman Amenajman Başmühendislerinin yerleşim düzenini kurma konusunda görüşüldü.

20.05.2019

Paylaş: