Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Bölge Müdürlüğümüz Değerlendirme Toplantısı Sütçüler’de Yapıldı.

Bölge Müdürlüğümüz değerlendirme toplantısı Sütçüler İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Bölge Müdürümüz Kenan Akduman Başkanlığında yapılan değerlendirme toplantısına, Bölge Müdür Yardımcılarımız Nuri Maraş ve Tahsin Etli ile birlikte Şube Müdürleri, Fidanlık/İşletme Müdürleri, Etüt ve Proje Baş Mühendisi katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Bölge Müdürümüz Kenan Akduman 2019 yılı temmuz ayı itibariyle yılın yarısını geçmemiz hasebiyle, Bölge Müdürlüğümüz faaliyetlerinin ilk altı aylık çalışmalarını değerlendirerek, mevcut imkânlarla kurumun tüm faaliyet ve işleyişinin kuramsal anlamda en iyi bir şekilde yapmanın önemine değindi. Bu konuda örnek konumda olmaları nedeniyle özellikle idari kademedeki personele büyük görev düştüğünü, aidiyet duygusu içinde bütün çalışanlar olarak kurumsal çerçevede hareket edilmesi gerektiğine” vurgu yaptı.

Daha sonra Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan İşletme Müdürleri tarafından 2019 yılı 1. altı aylık faaliyet sunuları yapıldı. Ayrıca Şube Müdürleri tarafından İşletmelerin faaliyetleri karşılıklı olarak irdelenerek çalışmalarla ilgili izlenecek yöntem, yıl sonu hedefleri, sorunlar ve çözüm önerileri karşılıklı olarak değerlendirildi.

09.07.2019

Paylaş: