Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Bölge Müdürümüz Şaban Bıyıklı Iğdır ve Ağrı İşletmelerinde İncelemelerde Bulundu

Erzurum Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı Iğdır ve Ağrı Orman İşletme Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak çalışmaları yerinde inceledi.

Iğdır Orman İşletme Müdürlüğünde İşletme Müdürü Taner Tazegün ve ekibini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalarından dolayı İşletme Müdürü ve ekibini tebrik etti.
Daha sonra Ağrı Orman işletme Müdürü Ferhat Altun ve ekibini ziyaret çalışmalar hakkında bilgiler alarak sorunlarını dinledi. Ağrı Orman İşletme Müdürü ve ekibine çalışmalarından dolayı tebrik ederek Ağrı Orman İşletme Müdürlüğünden ayrıldı.

Bölge Müdürümüz Şaban Bıyıklı ve beraberindekiler 1976 yılında Şehit olan Astsubay Cafer Yaşar’ın ailesini evinde ziyaret ederek temennilerini aldı. Daha sonra Sarıkamış Orman İşletme Müdürlüğü personeli Tugay Demir'in düğün törenine nikah şahidi olarak katılılan Bölge Müdürümüz Şaban Bıyıklı genç çiftlere mutluluklar dileyerek hediyelerini taktılar düğün sonrası ​15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Gününü etkinliklerine katıldılar.
 

17.07.2019

Paylaş: