Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Adana OBM’de, 2019 Yılı Kasım Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Adana Orman Bölge Müdürlüğü(OBM), Kasım ayı genel değerlendirme toplantısını Fidanlık Müdürlüğü toplantı salonunda yaptı. Toplantıda, 2019 yılı program gerçekleşmeleri ve uygulamaları henüz başlayan 2020 yılı çalışmaları değerlendirildi.

Toplantı, Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz’ın başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Fidanlık Müdürü ve İşletme Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti. Açılış konuşmasına, toplantının orman teşkilatı ve bölge insanı için hayırlara vesile olmasını temenni ederek başlayan Bölge Müdürü Yılmaz, ”Bizlere emanet edilen kamu kaynaklarını milletimize hizmet noktasında etkin ve verimli kullanmalıyız, kurumsal yapımızı geliştirerek daha kaliteli hizmetler sunmalıyız, tasarruf tedbirleri çerçevesinde çözüm odaklı çalışarak programlarımızı gerçekleştirmeliyiz, mazeret yerine iş üretmeliyiz” dedi.

Daha sonra İşletme Müdürleri sırayla sorumluluk alanlarında yürütülen faaliyetlere dair birer sunum yaparak karşılaşılan sorunları dile getirdiler. Ayrıca uygulama sonuçlarını ve yılsonu hedeflerini masaya yatırarak devam eden 2020 faaliyetlerini de tartışmaya açtılar. Sorunlara dair çözüm önerilerinin karşılıklı soru-cevap şeklinde tartışıldığı toplantıda programın gerisinde kalınmaması, işlerin hızlandırılması ve tüm çalışanların iş disiplini içerisinde hareket etmesi talimatlandı.

Toplantı, Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz’ın tüm ormancılık çalışmalarına dair genel değerlendirmesiyle sona erdi.      

08.11.2019

Paylaş: