Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Orman Genel Müdürlüğü'nde Bir ilk Diyarbakır Orman Fidanlık Müdürlüğü Koşusu yapıldıTürkiye Jokey klübü’nün bir ilk olarak Diyarbakır’da yapılan at Yarışlarında Diyarbakır Orman Fidanlık koşusu yapıldı. 28 kasım Perşembe Günü Diyarbakır Hipodromunda yapılan 5. Koşusu Diyarbakır Orman Fidanlık Müdürlüğü koşusu nefesleri kesti Baş farkıyla İbrahim Halil YILDIZ’ın sahibi olduğu Remazanabi isimli at jokey Necmi YILDIZ İle kazandı.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürümüz Cevdet ÇİÇEK, vekaleten kazan at sahibi adına Hüseyin ÇELİK’e Plaketini taktim etti. Diyarbakır Fidanlık Müdürümüz Davut AYZİT ise jokey Necmi ALTIN’a çiçek verdi. 

Törene Orman Bölge Müdürümüz Cevdet ÇİÇEK, Bölge Müdür Yardımcımız M.Zeki BAYICI, Şube Müdürümüz Mustafa KIZILOĞLU, ​Diyarbakır Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan ATALAR​​ ,Meteoroloji Bölge Müdürü Dursun BOZKURT, Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürü Mehdi SÜMERLİ​​​​GAP , Bağlar Gençlik Spor İlçe Müdürü Mahsun AYHAN, Hipodrom Müdürü Yılmaz ÇELİK ve davetliler katıldı.

29.11.2019

Paylaş: