Skip Ribbon Commands
Skip to main content

​2019 Yılı Araştırma Teknik Kurul Toplantısına katıldık

Doğu Akdeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünün, 2019 Yılı Çalışma Raporu ve 2020 Yılı Çalışma Programının görüşüldüğü, Olağan Teknik Kurul Toplantısı, 28-29 Kasım 2019 tarihlerinde Enstitü Müdürlüğümüz konferans salonunda yapıldı.
 
Toplantıya,  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Serin Doç. Dr. Turgay Dindaroğlu, Dr. Seyran Palapas Uzun, Dr. Alper Uzun,  Dr. Tolga Ok,  Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç, Mersin Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Fulin, Milli Parklar VII. Bölge Müdürlüğü Bölge Müdür Yardımcısı Faruk Atmaca, emekli meslek büyüklerimiz, Kastamonu Entegre AŞ Hammadde Tedarik Bölge Müdürü İbrahim Besi ve teknik elemanları,  Mersin Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı ve şube müdürleri, TOD Mersin Şube Temsilcisi, OMO Doğu Akdeniz Temsilcisi (Mersin-Adana), Mersin Tarım ve Orman İl Müdürlüğü teknik elemanları, Tarsus Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü teknik elemanları, Adana, Mersin ve Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü şube müdürleri ve teknik elemanları, Tarsus Orman İşletme Müdürü Musa Küreksiz ve teknik elemanları, Mersin Fidanlık Müdürlüğü teknik elemanları, Tarsus İlçe Kurum Müdürleri ile Enstitü Müdürü Osman Polat ve teknik personelinin yanı sıra Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Orman Fakültesi lisans ve lisansüstü öğrencilerinden oluşan 40 kişilik bir ekip katılım sağladı.
               
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Enstitü Müdürü Polat ve Bölge Müdürü Akduman 2020 yılında yeni alınan, devam eden projeler ve etkinlikler hakkında konuşmalarını yaptılar.
 
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Serin, Enstitü- Fakülte işbirliğinde yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getirdi.
 
Teknik Kurulumuzun 1. günü yeni proje teklifleri ve sonuç-ara sonuç raporları sunulduktan sonra katılımcıların görüş ve önerileri ile tamamlandı. İkinci günkü oturumda ise, devam eden projeler görüşüldükten sonra, Olağan Teknik Kurul Toplantısı dilek ve temennilerle devam etti.
 
Daha sonra açılışı yapılmak üzere botanik bahçesine geçildi.

30.11.2019

Paylaş: