Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Isparta Orman Bölge Müdürümüz, Isparta Eğirdir ve Sütçüler İşletmelerinde Fidan Dikimlerini Yerinde Denetledi.

Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy Isparta Eğirdir ve Sütçüler İşletme Müdürlüklerinde çalışmaları yerinde denetledi.

Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy’a Isparta İşletme Müdürü Hüseyin Divrik, Sütçüler İşletme Müdürü Fahri Kaya, Eğirdir İşletme Müdür Zafer Korkmaz Özel Bütçe Saymanı Gürcan Üstündağ ve İşletme Müdürlükleri bünyesinde görev yapan ATM Şefleri, Mühendisler ve Orman Muhafaza Memurları eşlik etti.

Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy Isparta İşletme Müdürlüğünde andık deresi mevkiinde Isparta İşletme Müdürü Hüseyin Divrik, Eğirdir İşletme Müdürlüğü Aşağıgökdere mevkiinde Eğirdir İşletme Müdürü Zafer Korkmaz ve Sütçüler İşletme Müdürlüğü Melikler mevkiinde Sütçüler İşletme Müdürü Fahri Kayadan devam eden endüstriyel ağaçlandırma, ve erozyonla mücadele çalışmaları ile ilgili bilgi alıp, yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, görülen eksiklikler konusunda ilgilileri uyardı.

Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy Isparta, Eğirdir ve Sütçüler İşletmelerinde 2019 yılı programlarının tam olarak gerçekleştirilmesiyle ilgili talimatta bulunarak yapılan başarılı çalışmalarla ilgili emeği geçen tüm personele teşekkür etti. 

02.12.2019

Paylaş: