Skip Ribbon Commands
Skip to main content

2020 Yılına Hazırız

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü’nün yıl sonu değerlendirme toplantısı Ilıca Eğitim Tesislerinde yapıldı.

Toplantıya Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube ve İşletme Müdürleri ile Kurum Avukatı katıldı. Toplantıda 2019 yılı çalışmaları değerlendirilerek, 2020 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüşüldü.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin toplantının başlangıcında yaptığı konuşmada,  Orman Genel Müdürlüğü 2020-2022 Dönemi Döner Sermaye Bütçesi Hazırlık Toplantısında görüşülen konuları Şube ve İşletme Müdürlerine aktardı. “Şeffaflık, hesap verebilirlik, güvenirlilik, verimlilik, katılımcılık ve sürdürülebilirliliğin Orman Genel Müdürlüğümüzün ana temel ilkelerini oluşturduğunu söyleyen Bölge Müdürü Hasan Keskin, Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’in dediği gibi Daha Yeşil Bir Türkiye için elele ve ekip olarak güzel çalışmalara imza atmak için çalışarak, ormancılığımızı daha ileriye götürmememiz gerektiğini dile getirdi.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin; meslektaşların konularına hakim ve mevzuata uygun çalışabilmeleri için eğitim konusuna öncelik verilmesi gerektiğini, sahada eğici ve öğretici olmanın öneminin göz ardı edilmemesi gerektiğini,  vatandaşlardan gelen taleplerin anında değerlendirilmesi konusunda hassasiyet gösterilmesini ve diğer Kurum ve Kuruluşlar ile iyi ilişkiler içerisinde olup, problemlere karşı çözüm odaklı olunmasının önemine değindi. 2020 yılının ormancılığımız ve Teşkilatımız açısından güzel işlere imza atacağımız bir yıl olmasını temenni eden Bölge Müdürü Hasan Keskin, tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, başarılı ve verimli bir yıl dileklerini iletti.
 
Toplantıda tüm Şube ve İşletme Müdürleri; 2019 yılında yaptıkları faaliyetler ile ilgili birer sunum gerçekleştirirken, birimlerinin faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler vererek, karşılaşılan sorun ve çözüm önerilerini ortaya koydular.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin toplantı sonunda çalışmalar üzerinde genel bir değerlendirme yaparak, tüm ekip arkadaşlarına emeklerinden dolayı teşekkür etti ve yeni yılda aynı azim ve heyecanla çalışılması dileklerini ileterek, toplantıyı sonlandırdı.

12.12.2019

Paylaş: