Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Orman Bölge Müdürümüz Akhisar’da İş Makineleri Operatörleri ve Hizmet Vasıtası Şoförlerinin Eğitimlerine Katıldı

İzmir Orman Bölge Müdürümüz Zafer Derince; 12 Aralık 2019 tarihinde geldiği Akhisar’da Bölge Müdürlüğümüz Makine İkmal Şube Müdürlüğü tarafından Demirci, Gördes ve Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü'nde görev yapan iş makineleri operatörleri ve hizmet vasıtası şoförlerine verilen eğitim seminerine ziyarette bulundu. 

Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü Karaköy Orman Deposunda gerçekleşen seminere, beraberinde Akhisar Orman İşletme Müdürü Mehmet Uzun, Müdür Yardımcıları Hakan Duman ve Yavuz Karadağ ile gelen Bölge Müdürümüz burada bir süre verilen eğitimi izledi.

Seminer sonrasında tüm personele yaptığı konuşmada eğitimin önemine vurgu yapan Orman Bölge Müdürümüz, başta iş makineleri olmak üzere tüm araç ve ekipmanları kullanan personelin bunlara gözleri gibi bakması gerektiğini, çünkü ciddi paralar ödenerek alınan bu iş makinelerinde bu milletin alın teri hakkı hukuku olduğunu söyledi. Ayrıca sağlam ve doğru çalışan bir iş makinesinin hem çalışma emniyeti açısından, hem de iş verimi açısından önemli olduğunu söyleyen Bölge Müdürümüz her şeyden önce iş sağlığı ve güvenliği kurallarına önemle dikkat edilmesini istedi.

12.12.2019

Paylaş: