Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Aday Memur Temel Eğitim Seminerinin İkincisi Antalya’da Başladı

Orman Genel Müdürlüğümüz, Dış İlişkiler, Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanlığı tarafından 2 – 11 Aralık 2019 ve 12 – 21 Aralık 2019 tarihlerinde iki ayrı gurup halinde yapılması planlanan, 2018 ve 2019 yıllarında ataması yapılan Orman Mühendisleri ve Orman Muhafaza Memurlarına yönelik olarak düzenlenen “Aday Memur Temel Eğitimi’nin”  ikincisi, 12 Aralık 2019 tarihinde Antalya’da başladı.
 
Eğitime, Antalya Orman Bölge Müdürümüz Vedat Dikici, Dış İlişkiler, Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdür’ü Aydın Özbağcı, Bölge Müdürlüğümüz Halkla İlişkiler ve Dış İlişkiler Şube Müdürü Aydoğan Türedi ile 2018 ve  2019 yıllarında ataması yapılan Orman Mühendisleri ve Orman Muhafaza Memurları katılım sağladı.
 
Antalya Orman Bölge Müdürümüz Vedat Dikici’nin açılış konuşmaları ile başlayan eğitim; Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan’ı Prof. Dr. Ahmet Ayhan tarafından verilen protokol ve nezaket kuralları sunumu ile devam etti.
Eğitime; T.C Anayasası genel esasları, yürütme, temel hak ve hürriyetler, insan hakları, haberleşeme, devlet malını koruma ve tasarruf tedbirleri, 657 sayılı devlet memuru kanunu, yazışma ve dosyalama usulleri, kişisel gelişim ile Türk dil bilgisi ve kuralları konularında hazırlanan sunumlar ile devam edilecek.
 

13.12.2019

Paylaş: