Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay Sarıkamış Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay Sarıkamış Orman İşletme Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.
Sarıkamış Orman İşletme Müdürü Ömer Abak ve ekibi tarafından karşılanan Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay’a İşletme Müdürlüğü çalışmaları ve sorunları hakkında bilgi verdi.

Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay; Sarıkamış’ta sosyal faaliyet adı altında kurulan Sarıkamış Orman Spor hem Orman İşletme Müdürlüğü hem de Sarıkamış ilçesinde maddi durumu iyi olmayan öğrenci ve çocuklara her türlü kolaylığı sağlamak için Sayın Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli ve Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’in talimatlarını ileterek her türlü yardımın ve desteğin süreceğini talimatladı. 

Üretim çalışmalarını ve yapılan bir ihaleye bizzat katılan Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay ihaleye katılan katılımcıların sorunlarını yerinde dinleyerek katılımcıların sorunlarını not alarak sorunların mevzuat çerçevesinde çözeceğini belirti.
Sarıkamış Orman İşletme Müdürü ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek bölgeden ayrılan Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay Erzurum Orman İşletme Müdürlüğüne  bağlı Horasan İşletme Şefliğini ziyaret ederek İşletme Şefi Onur Muştu ve ekibinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Horasan İşletme Şefi Onur Muştu ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek Şeflikten ayrıldı.

13.12.2019

Paylaş: