Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Koruya Tahvil Uygulama ve Tatbikatı Eğitimi Yapıldı.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürümüz Cevdet ÇİÇEK, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet TAŞAN, Cesim KARADAĞ, Adıyaman Orman İşletme Müdürü Mehmet HARBİ, İşletme Müdür Yardımcısı Kevser DAYIOĞLU ve yeni göreve başlayan şeflerin katımıyla koruya tahvil sahalarında yapılan işlerle ilgili tatbikat yapılarak anlatıldı.

Adıyaman Gölbaşı Orman İşletme Şefliği Yarbaşı Köyünde 2020 yılı koruya tahvil çalışma programında bulunan Yeni göreve başlayan şeflere beraber koruya Tahvil tatbikatı gerçekleştirildi.
Şanlıurfa Orman Bölge Müdürümüz Cevdet ÇİÇEK, öncülüğünde koruya tahvil kesim teknikleri, iş güvenliği ve genel kapsamda yapacakları anlatıldı. Haydarlı köyünde programda bulunan diğer bölmelerde de Geçmiş de baltalık işletme sınıfında bulunan meşe ormanlarının artık koru ormanlarına dönüştürülmesi kapsamında yapılacak çalışmaların çok önemli olduğunu, bu nedenle de işlerin titizlikle yürütülmesi gerektiğini belirttiler, Yapılan çalışma ve incelemelerin ardından üretim çalışmalarının kazasız belasız bitmesi temennisinde bulunularak başarılar diledi.

30.06.2020

Paylaş: