Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Bölge Müdürümüz Üretim Sahalarında

Bölge Müdürümüz  M. Salih Çetiner Elazığ İşletme Müdürlüğü Baskil İşletme Şefliği sınırlarında bulunan ibreli ormanlarda 2020 yılında yapılan üretim çalışmalarını denetledi.

İşletme Pazarlama Şube Müdürü Ramazan Karaca, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Akan Pinar, Elazığ İşletme Müdürü Hidayet Sarı, Baskil İşletme Şefi Cihan Hoşoğlu’nun Bölge Müdürümüz  M. Salih Çetiner’e eşlik ettiği teknik arazi çalışmasında; üretim işçilerinin karşılaştığı sorunlar ve güçlükleri dinlendikten sonra üretim sahasında yapılan kesimleri yerinde incelenmeye başlandı. İnceleme esnasında üretimde yüksek kesim olmaması, sterli emvale önem verilmesi, piyasa koşulları da dikkate alınarak üretimin yapılması gerektiği vurgulandı. Ardından Bölge Müdürümüz; standartların sağlanması ve sahadaki tüm emvalin nasıl değerlendirileceği hususlarında yapılması gerekenleri uygulamalı olarak anlattı.

Bölge Müdürümüz günün sonunda rampada kabuk böceği zararına karşı gerekli tedbirlerin alınması ve orman yangınlarına karşı ormanda herhangi bir üretim artığının bırakılmaması gerektiğini ilgililere talimatlayıp sahadan ayrıldı.


30.06.2020

Paylaş: